Zdravo! > Jaz imam pa vprasanje glede 1 dela domace naloge in sicer moramo > izpisat sistemske klice za zadnjo verzijo linuxa (po izbiri). Jaz sem > si recimo izbral fedoro core 5 in me zanima kje najdem te sistemske > klice: nasel sem neke podatke o njih na /usr/include/asm/unistd.h > vendar jih je tu precej vec kot pa recimo ce vpisem v konzoli man 2 > syscalls (v tem dokumentu pisem da je za kernel 2.4). Torej kaj se > vam zdi, kera moznost je prava?
Jaz sem jih pobral iz unistd.h datoteke iz najnovejsega kernela, ki se najde na: http://www.kernel.org/ Mitar
