Zdravo!

> Jaz imam pa vprasanje glede 1 dela domace naloge in sicer moramo
> izpisat sistemske klice za zadnjo verzijo linuxa (po izbiri). Jaz sem
> si recimo izbral fedoro core 5 in me zanima kje najdem te sistemske
> klice: nasel sem neke podatke o njih na /usr/include/asm/unistd.h
> vendar jih je tu precej vec kot pa recimo ce vpisem v konzoli man 2
> syscalls (v tem dokumentu pisem da je za kernel 2.4). Torej kaj se
> vam zdi, kera moznost je prava?

Jaz sem jih pobral iz unistd.h datoteke iz najnovejsega kernela, ki se
najde na:

http://www.kernel.org/


Mitar

Reply via email to