Jaz imam pa vprasanje glede 1 dela domace naloge in sicer moramo izpisat
sistemske klice za zadnjo verzijo linuxa (po izbiri). Jaz sem si recimo
izbral fedoro core 5 in me zanima kje najdem te sistemske klice:
nasel sem neke podatke o njih na /usr/include/asm/unistd.h vendar jih je tu
precej vec kot pa recimo ce vpisem v konzoli man 2 syscalls (v tem dokumentu
pisem da je za kernel 2.4). Torej kaj se vam zdi, kera moznost je prava?

2006/10/18, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]>:

kaj mogoce je kdo govoril z Mahkovicem glede vaj?
kdaj imamo vaje 4. letniki? ker na predavanjih je rekel samo za 3. letnike
katerim je on asistent.

>
>


--
Lp,

Jernej




--
Lp

Miha

Reply via email to