Jaz imam pa vprasanje glede 1 dela domace naloge in sicer moramo izpisat sistemske klice za zadnjo verzijo linuxa (po izbiri). Jaz sem si recimo izbral fedoro core 5 in me zanima kje najdem te sistemske klice: nasel sem neke podatke o njih na /usr/include/asm/unistd.h vendar jih je tu precej vec kot pa recimo ce vpisem v konzoli man 2 syscalls (v tem dokumentu pisem da je za kernel 2.4). Torej kaj se vam zdi, kera moznost je prava?
2006/10/18, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]>:
kaj mogoce je kdo govoril z Mahkovicem glede vaj? kdaj imamo vaje 4. letniki? ker na predavanjih je rekel samo za 3. letnike katerim je on asistent. > > -- Lp, Jernej
-- Lp Miha
