mah, ne se tolk ob tla metat pa rajš naredte zadevo v prologu - sigurn vam bo prav prišlo pri bratkotu...
LP On 10/20/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Jernejčič pravi: > tnx. A je pomembno kaj imamo v tabeli za funkcije, ali mora bit samo > razvidno da klicemo razlicne funkcije ?? Samo razvidno mora biti, da klicemo različne funkcije. Itak pa: Nekje sem prebral, da če imaš tabelo pointerjev na funkcije, morajo biti funkcije istega tipa, sprejemati morajo iste argumente in in isto število argumentov. LP, Simon -- Simon Striker Rusjanov trg 2 1000 Ljubljana +38640554471 Europe (Slovenia) E-mail: [EMAIL PROTECTED]
