mah, ne se tolk ob tla metat pa rajš naredte zadevo v prologu - sigurn
vam bo prav prišlo pri bratkotu...

LP

On 10/20/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Miha Jernejčič pravi:
> tnx. A je pomembno kaj imamo v tabeli za funkcije, ali mora bit samo
> razvidno da klicemo razlicne funkcije ??

Samo razvidno mora biti, da klicemo različne funkcije.

Itak pa: Nekje sem prebral, da če imaš tabelo pointerjev na funkcije,
morajo biti funkcije istega tipa, sprejemati morajo iste argumente in in
isto število argumentov.

LP,

Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38640554471
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]


Reply via email to