Zdravo! > Poleg tega jaz na predavanju nisem nameraval pametovati kako veliko > védenje imam, katere komponente so zelo tihe itd. Ne, to je bil mišljeno > bolj kot "motivacijski seminar": prepričati ljudi, da se da narediti > ergonomičen računalnik in postaviti ergonomično delovno okolje. Seveda > bi tudi navedel nekaj nasvetov, kaj je potrebno paziti, pri nakupu > računalniških komponent, ampak ne bi bil povdarek na tem. Hkrati pa bi > nanizal tudi nekaj mojih slabih osebnih izkušenj in izkušenj pri obisku > dveh firm, kjer programerji delajo v zame nemogoče hrupnih razmerah.
Super. Izgleda super. Mi posljes kaksno kratko besedilo z opisom? Da lahko damo na spletno stran. > Kar se mene tiče, si flame-war skušal začeti ti, sploh ker pišeš v takem > afektu...Mislim, jaz sem samo podal predlog za predavanje, ti pa v > totalnem afektu napišeš nek mail, kjer me vabiš naj si ogledam tvoj > računalniški sistem in me pozivaš, da greva tekmovati, kateri je tišji. > Ojej, kdo tu sedaj podtika kakšen flame-war, človek? In sedaj si "kao" > ti izpadel "good guy"... No no. Umirita se oba. A ne vesta, da sta za spor potrebna dva? Tako da ni niti izpadel "good guy" niti ti ne izpadas. In zdaj res dovolj o tem. Nima smisla. Mitar
