Zdravo!

> Poleg tega jaz na predavanju nisem nameraval pametovati kako veliko
> védenje imam, katere komponente so zelo tihe itd. Ne, to je bil mišljeno
> bolj kot "motivacijski seminar": prepričati ljudi, da se da narediti
> ergonomičen računalnik in postaviti ergonomično delovno okolje. Seveda
> bi tudi navedel nekaj nasvetov, kaj je potrebno paziti, pri nakupu
> računalniških komponent, ampak ne bi bil povdarek na tem. Hkrati pa bi
> nanizal tudi nekaj mojih slabih osebnih izkušenj in izkušenj pri obisku
> dveh firm, kjer programerji delajo v zame nemogoče hrupnih razmerah.

Super. Izgleda super. Mi posljes kaksno kratko besedilo z opisom? Da
lahko damo na spletno stran.

> Kar se mene tiče, si flame-war skušal začeti ti, sploh ker pišeš v takem
> afektu...Mislim, jaz sem samo podal predlog za predavanje, ti pa v
> totalnem afektu napišeš nek mail, kjer me vabiš naj si ogledam tvoj
> računalniški sistem in me pozivaš, da greva tekmovati, kateri je tišji.
> Ojej, kdo tu sedaj podtika kakšen flame-war, človek? In sedaj si "kao"
> ti izpadel "good guy"...

No no. Umirita se oba. A ne vesta, da sta za spor potrebna dva? Tako da
ni niti izpadel "good guy" niti ti ne izpadas. In zdaj res dovolj o tem.
Nima smisla.


Mitar


Reply via email to