Da se razumemo... rok za prijavo seminarske. On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jaz vem samo to, da je rok za oddajo seminarske ze potekel s 1.11.06. Bilo je mozno izbirati med 12-imi temami. Lp, D On 11/6/06, a < [EMAIL PROTECTED]> wrote: > > ?? > > -- > BOFH excuse #118: > > the router thinks its a printer. > > >
