Da se razumemo... rok za prijavo seminarske.

On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jaz vem samo to, da je rok za oddajo seminarske ze potekel s 1.11.06. Bilo
je mozno izbirati med 12-imi temami.

Lp,
D

On 11/6/06, a < [EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> ??
>
> --
> BOFH excuse #118:
>
> the router thinks its a printer.
>
>
>

Reply via email to