Zdravo! > *1. Kolokvij* bo v *torek 5.12.2006* ob *21h* zvečer v predavalnici > *PR01*na FRI.
Ha ha ha. Toliko o izbirnosti datuma in ure. Ko pa smo asistentu trobili pred mescem dni glede tega ... Mogoce bi res lahko delali tako, kot delajo na FMFju, da se studentje sami dogovorimo za uro in datum takoj na zacetku semestra in jo rezerviramo ter sporocimo asistentu. Mogoce se bomo to naucili do 5. letnika. :-) Mitar
