Zdravo!

> *1. Kolokvij* bo v *torek 5.12.2006* ob *21h* zvečer v predavalnici
> *PR01*na FRI.

Ha ha ha. Toliko o izbirnosti datuma in ure. Ko pa smo asistentu trobili
pred mescem dni glede tega ...

Mogoce bi res lahko delali tako, kot delajo na FMFju, da se studentje
sami dogovorimo za uro in datum takoj na zacetku semestra in jo
rezerviramo ter sporocimo asistentu. Mogoce se bomo to naucili do 5.
letnika. :-)


Mitar


Reply via email to