1. a se ti ne zdi, da se je v 5 urah nemogoče naučiti delati s takim
programom (in programirati v njem!)? Na voljo bi moglo biti več - vsaj 10
ur.
2. Dej pritisni še na administratorja za MSDNAA, ker je bilo obljubljeno,
da bo Vista že prejšnji teden, pa jo še ni. Na MS so rekli, da so zadevo že
poslali in da je krivda na strani administratorja MSDNAA. Poleg tega človek
sploh ne odgovarja na maile, itd... Vedno, ko je nova verzija kakega
programa, jo da na voljo šele čez en mesec ali še kasneje.
----- Original Message -----
From: "Mojca Galun" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, December 07, 2006 3:49 PM
Subject: [Friclist] PVIS pritozba
Zivjo!
Malce prej sem govorila s prof. Krisperjem in me je po tem, ko sem mu
vse povedala, preusmeril kar direktno k asistentki Rožanec.
-NetMeeting/projektor
LRI4j je nova ucilnica in dosti stvari ni se tako kot bi ona zelela. Je
pa redno opominjala g. Groma, ki je za to zadolzen. Do predkratkim
sploh ni bilo na voljo projektorja, ki bi bil v tisti učilnici,
Vavpotic, je pac prinesel enega, vendar ne moremo pricakovat, da bo zdej
vsakic nosila s seboj ga. NetMeeting pa je tudi nekaj, kar ji je bilo
dano, ker v LRI4(tisti v kleti, ko je se bla) ni bilo mogoce projecirat
nikamor, ker je prevec stisnjena. Uno se pa sesuva, ker je ocitno
nestabilna rec in gre tudi njej na zivce.
Zakljucek: Ko bo mozno bom stopila do Groma oz. njegovih nadrejenih in
zagotovila, da bo projektor, ki je bil kupljen za tisto ucilnico
dejansko tudi tam in da ga bodo namestili
-dostop do računlnikov
dostop do LRI4j bo mogoč. Na kolegiju v torek so odobrili, da se tudi ta
učilnica, da na voljo študentom. Glede rezervacij je trenutno potrebno it
do Groma, bom pa poskusla uslihtat, da bo tut to imel referat cez. Ampak
bomo vidli.
-dva možna termina avditornih vaj
Dva termina nista potrebna, saj je že ta termin bil slabo obiskan in
očitno nista potrebna dva.
-natančna navodila za install Lotusa
V prihodnje bo na internetno stran izobesil navodila za instalacijo, se
pa čudi, da imajo s tem težave študentje v 4.letniku.
Glede nastavitev potrebnih parametrov, prenos user.id-ja pa naj bi vam
razložila na vajah. Tko, da tisti, ki ste bili, bi morali vedet.
- več primerov osnovnega dela v okolju
Asistentka ioma na voljo 5ur za vaje. Od tega 1h nameni za predstavitev
okolja. Predlagala sem ji, da naj dodatni termin avditornih
izkoristi za dodatne vaje iz Lotusa. Vendar sama ni vedla, kaj bi vi še
radi. Zato je prosila, če ji lahko nekdo napiše nek sestavek
idej in primerov, kajb i vi želeli slišat kot osnovi primeri v Lotusu
-termini zagovorov domačih nalog
Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz
domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič
na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.
Vidim, da je mela asistentka ogromno problemov z samo tehniko in za to
ni kriva ona. Jaz se bom obrnila s ena Groma in zahtevala,
da se te zadeve uredijo, vas pa naprosam, da se ji odzovete, ce nocete
osebno, loh men posljete predloge, samo, da bo dobila
idejo kaj bi bilo dobro se bolj obdelat (pa prosim odzovite se tisti, ki
ste na teh vajah bili). Ker bilo vas je ocitno zelo malo in je jasno,
da tisti, ki vas ni bilo, tezje naredite domače naloge.
Lep pozdrav
Mojca