3. letnik RS = racunalniski sistemi al kako se ze imenuje predmet :)
Ja to je itak samo za INF On 12/7/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
še to: vse spodaj napisano velja le za informatiko! ----- Original Message ----- From: "Igor Gorjanc" <[EMAIL PROTECTED]> To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Thursday, December 07, 2006 11:09 PM Subject: Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS > to se zgodi vsako leto... > > p.s. na ustnih ponavadi ne sprašuje iz seminarskih :) > > > p.s.s. kaj pomeni "3. RS" v subjectu? > > ----- Original Message ----- > From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]> > To: "FRIClist" <[email protected]> > Sent: Thursday, December 07, 2006 5:10 PM > Subject: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS > > >> Za vse ki vas ni bilo danes pri predmetu OS je prof. Robič povedal nekaj >> sprememb za seminarske. >> >> Vem da boste vsi skakali od veselja, jaz sem se namreč komaj zadržal na >> predavanjih :) >> >> >> Ker je letos odpadlo veliko število ur OS, bo profesor predaval do konca >> predavanj, le tako mu bo uspelo odpradavati celotno snov. Zato za nas ne >> bo >> ostalo časa za zagovore (škoda) :) >> >> Tako bomo mogli oddati sprintane zadeve (nisem siguren če bo moglo bit >> res >> na papirju ali v e-obliki) do zadnjega tedna predavanj v tem semestru >> (mislim da je reku 12. 1. 2007). >> >> Lahko se mu odda na predavanjih ali pa na govorilnih urah. Reku je naj ga >> ne >> lovimo potem po hodnikih. >> >> Na ustnem pa bomo mogli potem s sabo prinesti še 1x sprintane zadeva da >> bo >> kej vprašal verjetno iz njih. >> >> >> >> Za 3. letnike kateri imajo ta predmet pa bodo imeli zagovore v naslednjem >> semestru pri nekem drugem Robičevem predmetu, ravno tako velja za 4. >> letnik >> LS. >> >> >> LP MIHA >> > >
