3. letnik RS = racunalniski sistemi al kako se ze imenuje predmet :)

Ja to je itak samo za INF

On 12/7/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

še to: vse spodaj napisano velja le za informatiko!

----- Original Message -----
From: "Igor Gorjanc" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, December 07, 2006 11:09 PM
Subject: Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS


> to se zgodi vsako leto...
>
> p.s. na ustnih ponavadi ne sprašuje iz seminarskih :)
>
>
> p.s.s. kaj pomeni "3. RS" v subjectu?
>
> ----- Original Message -----
> From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "FRIClist" <[email protected]>
> Sent: Thursday, December 07, 2006 5:10 PM
> Subject: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS
>
>
>> Za vse ki vas ni bilo danes pri predmetu OS je prof. Robič povedal
nekaj
>> sprememb za seminarske.
>>
>> Vem da boste vsi skakali od veselja, jaz sem se namreč komaj zadržal na
>> predavanjih :)
>>
>>
>> Ker je letos odpadlo veliko število ur OS, bo profesor predaval do
konca
>> predavanj, le tako mu bo uspelo odpradavati celotno snov. Zato za nas
ne
>> bo
>> ostalo časa za zagovore (škoda) :)
>>
>> Tako bomo mogli oddati sprintane zadeve (nisem siguren če bo moglo bit
>> res
>> na papirju ali v e-obliki) do zadnjega tedna predavanj v tem semestru
>> (mislim da je reku 12. 1. 2007).
>>
>> Lahko se mu odda na predavanjih ali pa na govorilnih urah. Reku je naj
ga
>> ne
>> lovimo potem po hodnikih.
>>
>> Na ustnem pa bomo mogli potem s sabo prinesti še 1x sprintane zadeva da
>> bo
>> kej vprašal verjetno iz njih.
>>
>>
>>
>> Za 3. letnike kateri imajo ta predmet pa bodo imeli zagovore v
naslednjem
>> semestru pri nekem drugem Robičevem predmetu, ravno tako velja za 4.
>> letnik
>> LS.
>>
>>
>> LP MIHA
>>
>
>



Reply via email to