re

se tole; kako lahko zdaj tisti, ki smo bili napisani za 29.12. in je
takrat odpadlo, dobimo frekvecno/inskripcijo pri ekonomiki? A ni nekaj
govoril, da pridemo potem na vrsto na koncu predavanj ali kako? Kdaj bi
naj to bilo? Jutri??

a.


Reply via email to