Da je poslal Klepu in Orbaniču mail, v katerem piše "še nekaj prijav po pošti" in potem naših 5 imen. Karkoli bo že to pomenilo. Jst grem jutri na ogled kolokvija, pa se bom tam zmenil.
On 15/01/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kaj pomeni uredil zadevo? Prvi rok je jutri ... Lovro wrote: > danes je meni odgovoril na mail in uredil zadevo.... >
-- lp, Domen Gostincar
