Ja, te mejl sem tudi jaz dobil in potem še Orbaničevega, da naj se
"smatram za prijavljenega". :D

BTW, a kdo ve kje je "na Jadranski 21, pisarna 5.15"?

Lp,
Matjaž

On 1/15/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Da je poslal Klepu in Orbaniču mail, v katerem piše "še nekaj prijav po
pošti" in potem naših 5 imen. Karkoli bo že to pomenilo. Jst grem jutri na
ogled kolokvija, pa se bom tam zmenil.

On 15/01/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> kaj pomeni uredil zadevo?
>
> Prvi rok je jutri ...
>
> Lovro wrote:
> > danes je meni odgovoril na mail in uredil zadevo....
> >
>
>
>


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to