Ja, te mejl sem tudi jaz dobil in potem še Orbaničevega, da naj se "smatram za prijavljenega". :D
BTW, a kdo ve kje je "na Jadranski 21, pisarna 5.15"? Lp, Matjaž On 1/15/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Da je poslal Klepu in Orbaniču mail, v katerem piše "še nekaj prijav po pošti" in potem naših 5 imen. Karkoli bo že to pomenilo. Jst grem jutri na ogled kolokvija, pa se bom tam zmenil. On 15/01/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > kaj pomeni uredil zadevo? > > Prvi rok je jutri ... > > Lovro wrote: > > danes je meni odgovoril na mail in uredil zadevo.... > > > > > -- lp, Domen Gostincar
