Hvala, upam da se prav. :D LP, Matjaz
On 1/15/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jaz nisem dobil Orbanicevega... jebiga. Jadranska 21 je ta nova bajta FMFja, 5.15 je v 5. nadstropju. Ce se prov spomnim. On 15/01/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ja, te mejl sem tudi jaz dobil in potem še Orbaničevega, da naj se > "smatram za prijavljenega". :D > > BTW, a kdo ve kje je "na Jadranski 21, pisarna 5.15"? > > Lp, > Matjaž -- lp, Domen Gostincar
