Jaz nisem dobil Orbanicevega... jebiga. Jadranska 21 je ta nova bajta FMFja, 5.15 je v 5. nadstropju. Ce se prov spomnim.
On 15/01/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ja, te mejl sem tudi jaz dobil in potem še Orbaničevega, da naj se "smatram za prijavljenega". :D BTW, a kdo ve kje je "na Jadranski 21, pisarna 5.15"? Lp, Matjaž
-- lp, Domen Gostincar
