sment...:/ A je pol pred vsakih izpitom se rok za oddajo al kako? Mogoce se bi 
pa dalo zmenit, da bi vse januarja oddal, sam k gospod ne odgovarja na maile...



Rok <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Rok za oddajo 1. naloge pa je ¾e davno mimo -  
torek, 13. november 2007.



----- Original Message ----- 
From: "Ale¹ Ucman" 
To: 
Sent: Wednesday, December 19, 2007 11:26 AM
Subject: [Friclist] Vodenje projektov


> 2.naloga Rok za oddajo:               petek, 11. januar 2008
>
> 3.naloga Rok za oddajo:               ponedeljek, 15. januar 2007
>
>
>
>
>
> 




       
---------------------------------
Never miss a thing.   Make Yahoo your homepage.

Reply via email to