sment...:/ A je pol pred vsakih izpitom se rok za oddajo al kako? Mogoce se bi
pa dalo zmenit, da bi vse januarja oddal, sam k gospod ne odgovarja na maile...
Rok <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Rok za oddajo 1. naloge pa je ¾e davno mimo -
torek, 13. november 2007.
----- Original Message -----
From: "Ale¹ Ucman"
To:
Sent: Wednesday, December 19, 2007 11:26 AM
Subject: [Friclist] Vodenje projektov
> 2.naloga Rok za oddajo: petek, 11. januar 2008
>
> 3.naloga Rok za oddajo: ponedeljek, 15. januar 2007
>
>
>
>
>
>
---------------------------------
Never miss a thing. Make Yahoo your homepage.