Enako pri meni. Dobil sem odgovor:
>Pozdravljeni, > >Sem pogledal zadevo in ugotovil, da je izvajalec predmeta onemogočil >prijavo v ta predmet. Bojim se, da vam tu ne morem pomagati, svetujem pa >vam, da se obrnete na učitelja, ki izvaja predmet. > >Lep pozdrav, Robert Ravnik hehe, talent. On Dec 19, 2007 9:50 AM, Dare Podgornik <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > tud men napise, da prijava ni mozna... > > On Dec 18, 2007 7:45 PM, Jure Cerjak <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > men napise, da prijava v ta predmet trenutno ni mozna... A bi lah prosim > > prilepil informacije sem? > > > > hvala > > > > Ale¹ Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > http://ucilnica.fri.uni-lj.si/course/view.php?id=51 > > > > > > > > samo za vednost za vse, ki imate stare dolgove...razpisane so seminarske > > in > > roki > > > > > > > > > > --------------------------------- > > Never miss a thing. Make Yahoo your homepage. > > >
