Enako pri meni.

Dobil sem odgovor:

>Pozdravljeni,
>
>Sem pogledal zadevo in ugotovil, da je izvajalec predmeta onemogočil
>prijavo v ta predmet. Bojim se, da vam tu ne morem pomagati, svetujem pa
>vam, da se obrnete na učitelja, ki izvaja predmet.
>
>Lep pozdrav, Robert Ravnik

hehe, talent.

On Dec 19, 2007 9:50 AM, Dare Podgornik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> tud men napise, da prijava ni mozna...
>
> On Dec 18, 2007 7:45 PM, Jure Cerjak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > men napise, da prijava v ta predmet trenutno ni mozna... A bi lah prosim
> > prilepil informacije sem?
> >
> >  hvala
> >
> > Ale¹ Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >  http://ucilnica.fri.uni-lj.si/course/view.php?id=51
> >
> >
> >
> > samo za vednost za vse, ki imate stare dolgove...razpisane so seminarske
> > in
> > roki
> >
> >
> >
> >
> > ---------------------------------
> > Never miss a thing.   Make Yahoo your homepage.
> >
>

Reply via email to