Živjo!
Glede na to,  da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili snemanju
tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi
sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne ovira,
da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne bomo
rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak če ne bo
nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :(

Zatorej, punce, javite se :)

LP, vida

Reply via email to