Ja sam došao na vašo fakulteto sad za šest meseca sa Erazmom.
A samo sam bio u ljubljani za četri dana, ko mi je moj drug nešto pričao
o bjondi koja je asistentka na vašem (a sad i mojem) faksu. Kaže da je
pravi šećer, samo da uvjek nosi obične gače. A neznam kako se zove ta cura?
Može da pošlješ fotku?
p.s.
ispričavam se zbog moje loše slovenščine, a trudim se. majke mi.
gyga wrote:
Kaj pa ce bi zaprosili asistentko Alenko Rozanec? Naj bo ona nas zascitni
znak. ;)
On 1/24/07, Vida <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo!
Glede na to, da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili
snemanju
tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi
sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne
ovira,
da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne
bomo
rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak
če ne
bo
nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :(
Zatorej, punce, javite se :)
LP, vida