Kera bi to bla?? Una matematičarka, ha?! LP ;)
On 1/24/07, Broj Jedan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ja sam došao na vašo fakulteto sad za šest meseca sa Erazmom. A samo sam bio u ljubljani za četri dana, ko mi je moj drug nešto pričao o bjondi koja je asistentka na vašem (a sad i mojem) faksu. Kaže da je pravi šećer, samo da uvjek nosi obične gače. A neznam kako se zove ta cura? Može da pošlješ fotku? p.s. ispričavam se zbog moje loše slovenščine, a trudim se. majke mi. gyga wrote: > Kaj pa ce bi zaprosili asistentko Alenko Rozanec? Naj bo ona nas zascitni > znak. ;) > > > > On 1/24/07, Vida <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> Živjo! >> Glede na to, da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili >> snemanju >> tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi >> sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne >> ovira, >> da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne >> bomo >> rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak >> če ne >> bo >> nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :( >> >> Zatorej, punce, javite se :) >> >> LP, vida >>
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
