Kera bi to bla??
Una matematičarka, ha?!

LP ;)

On 1/24/07, Broj Jedan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ja sam došao na vašo fakulteto sad za šest meseca sa Erazmom.
A samo sam bio u ljubljani za četri dana, ko mi je moj drug nešto pričao
o bjondi koja je asistentka na vašem (a sad i mojem) faksu. Kaže da je
pravi šećer, samo da uvjek nosi obične gače. A neznam kako se zove ta
cura?
Može da pošlješ fotku?

p.s.
ispričavam se zbog moje loše slovenščine, a trudim se. majke mi.

gyga wrote:
> Kaj pa ce bi zaprosili asistentko Alenko Rozanec? Naj bo ona nas
zascitni
> znak. ;)
>
>
>
> On 1/24/07, Vida <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> Živjo!
>> Glede na to,  da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili
>> snemanju
>> tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi
>> sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne
>> ovira,
>> da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne
>> bomo
>> rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak
>> če ne
>> bo
>> nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :(
>>
>> Zatorej, punce, javite se :)
>>
>> LP, vida
>>





--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to