Kaj pa ce bi zaprosili asistentko Alenko Rozanec? Naj bo ona nas zascitni
znak. ;)



On 1/24/07, Vida <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Živjo!
Glede na to,  da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili
snemanju
tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi
sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne
ovira,
da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne
bomo
rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak če ne
bo
nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :(

Zatorej, punce, javite se :)

LP, vida

Reply via email to