Kaj pa ce bi zaprosili asistentko Alenko Rozanec? Naj bo ona nas zascitni znak. ;)
On 1/24/07, Vida <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Živjo! Glede na to, da je Tomaž pozvel že vse fante, da bi se pridružili snemanju tega filma, pa jaz pozivam vsa dekleta, iz smeri informatika, da bi sodelovale pri tem filmčku. Potrebujemo 1 dekle, ampak naj vas to ne ovira, da se ne bi javile. Več kot vas bo, bolje za nas :) Se vsaj svetniki ne bomo rabil kazat v filmčku. Me ne vleče, da bi se pojavljala notr, ampak če ne bo nobene zainteresirane, potem mi žal drugega ne bo preostalo :( Zatorej, punce, javite se :) LP, vida
