izpit 24.1.2007

1) FEVH/WOSH
2) stežnik/odjemalec
3) razloži postopke za določanje robov (find edges)
4) katere postopke za odstranjevanje zakritih površin poznaš
5) sevalna/rekurzivno metanje žarkov

LP

On 1/17/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Kaksen je najboljši način, da se učim za ta izpit?
Ali je dovolj, da se navadim, kar je na listih, ki jih je dal na
predavanjih, ali je potrebno imeti kaksne dodatne zapiske s predavanj (na
katerih nisem bil ravno pogosto ...pac petek popoldne)?
Ce ima kdo kasne pametne zapiske naj sporoči, da se kaj zmenmo.

LP
Mitja

Reply via email to