Se da komu k je bil na predavanjih takrat ko ste jemal FEVH/WOSH napisat kaj
je povedal od tega? Ker v skripti ne pise NIC.

Hvala.

Lp Ales

On 1/24/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

izpit 24.1.2007

1) FEVH/WOSH
2) stežnik/odjemalec
3) razloži postopke za določanje robov (find edges)
4) katere postopke za odstranjevanje zakritih površin poznaš
5) sevalna/rekurzivno metanje žarkov

LP

On 1/17/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Kaksen je najboljši način, da se učim za ta izpit?
> Ali je dovolj, da se navadim, kar je na listih, ki jih je dal na
> predavanjih, ali je potrebno imeti kaksne dodatne zapiske s predavanj
(na
> katerih nisem bil ravno pogosto ...pac petek popoldne)?
> Ce ima kdo kasne pametne zapiske naj sporoči, da se kaj zmenmo.
>
> LP
> Mitja
>

Reply via email to