Se da komu k je bil na predavanjih takrat ko ste jemal FEVH/WOSH napisat kaj je povedal od tega? Ker v skripti ne pise NIC.
Hvala. Lp Ales On 1/24/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
izpit 24.1.2007 1) FEVH/WOSH 2) stežnik/odjemalec 3) razloži postopke za določanje robov (find edges) 4) katere postopke za odstranjevanje zakritih površin poznaš 5) sevalna/rekurzivno metanje žarkov LP On 1/17/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Kaksen je najboljši način, da se učim za ta izpit? > Ali je dovolj, da se navadim, kar je na listih, ki jih je dal na > predavanjih, ali je potrebno imeti kaksne dodatne zapiske s predavanj (na > katerih nisem bil ravno pogosto ...pac petek popoldne)? > Ce ima kdo kasne pametne zapiske naj sporoči, da se kaj zmenmo. > > LP > Mitja >
