js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes
za to povej.

LP

Natalija

11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:

A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI?



Lp, Jože


Reply via email to