js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes za to povej.
LP Natalija 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI? Lp, Jože
js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes za to povej.
LP Natalija 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI? Lp, Jože