Zakaj je potrebno to počet. Sedaj je 250 ljudi prejelo 1400KB velik fajl.

Take zadeve pošiljajte direkt, ali pa samo link na friclisto.

On 4/11/07, Natalija Hromec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
>
> Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis?
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Natalija Hromec
> Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto
>
> js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes
> za to povej.
>
> LP
>
> Natalija
>
> 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
> >
> > A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI?
> >
> >
> >
> > Lp, Jože
> >
> >
>
>
>

Reply via email to