Zakaj je potrebno to počet. Sedaj je 250 ljudi prejelo 1400KB velik fajl.
Take zadeve pošiljajte direkt, ali pa samo link na friclisto. On 4/11/07, Natalija Hromec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis? > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Natalija Hromec > Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto > > js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes > za to povej. > > LP > > Natalija > > 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > > > A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI? > > > > > > > > Lp, Jože > > > > > > >
