Tkole z glave... retsa191 ali elibon171 ali november če ti pa ne bo nič od tega dela, pa sporoč :) bomo že kej našl...
LP! J. On 6/5/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ima mogoče kdo tole prvi del? Ali pa link kje se nahaja, ker ne najdem. Hvala, Lp T. -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Natalija Hromec Sent: 11. april 2007 17:03 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis? > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Natalija Hromec > Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto > > js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes > za to povej. > > LP > > Natalija > > 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > > > A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI? > > > > > > > > Lp, Jože > > > > > > >
-- Jernej Vrčko MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
