Tkole z glave...
retsa191 ali elibon171 ali november
če ti pa ne bo nič od tega dela, pa sporoč :)
bomo že kej našl...

LP!
J.

On 6/5/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ima mogoče kdo tole prvi del? Ali pa link kje se nahaja, ker ne najdem.

Hvala,

Lp
T.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Natalija Hromec
Sent: 11. april 2007 17:03
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto

11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
>
> Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis?
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Natalija Hromec
> Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto
>
> js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce
rabes
> za to povej.
>
> LP
>
> Natalija
>
> 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
> >
> > A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI?
> >
> >
> >
> > Lp, Jože
> >
> >
>
>
>





--
Jernej Vrčko
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to