Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis?

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Natalija Hromec
Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto

js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes
za to povej.

LP

Natalija

11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
>
> A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI?
>
>
>
> Lp, Jože
>
>


Reply via email to