Bi prosil ja. A lahko kar tu gor prilepis?
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Natalija Hromec Sent: Wednesday, April 11, 2007 1:56 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Razvoj IS UNI - geslo za skripto js ga ne vem, sam mam pa skripto RazvojIs, ki je brez gesla, tako ce rabes za to povej. LP Natalija 11.4.07 je Jože Oberstar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > A mogoče kdo ve kako je geslo za skripto pri vajah Razvoj IS UNI? > > > > Lp, Jože > >
