Viljem Dernikovic Mon, 16 Apr 2007 00:34:45 -0700
A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam moramo to poslat/oddat ter do kdaj???
Lp, Vili