Tisto so bli izračuni in smo več al manj vsi oddal. To kar mislim
VidikeRazvrstitev.xls je Pregeljc poslal po mailu brez kakršnih koli navodil
iz naslova [EMAIL PROTECTED] Neki se spomnem, da je treba razvrstit
pomembnost vidikov al nekaj takega,... Tako da, če ve kdo kej več, naj pride
z rešitvijo uganke na plan :-) Na zgornji mail dvomim, da kej odgovarja...

Lp,
Vili

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Jernej Vrcko
Sent: 16. april 2007 11:37
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] [inf] Ekonomika

Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na 2.
al 3. Pregeljčevi uri.

LP!
J.

On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam
> moramo
> to poslat/oddat ter do kdaj???
>
>
>
> Lp,
>
> Vili
>
>


-- 
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta


Reply via email to