Tisto so bli izračuni in smo več al manj vsi oddal. To kar mislim VidikeRazvrstitev.xls je Pregeljc poslal po mailu brez kakršnih koli navodil iz naslova [EMAIL PROTECTED] Neki se spomnem, da je treba razvrstit pomembnost vidikov al nekaj takega,... Tako da, če ve kdo kej več, naj pride z rešitvijo uganke na plan :-) Na zgornji mail dvomim, da kej odgovarja...
Lp, Vili -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Vrcko Sent: 16. april 2007 11:37 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] [inf] Ekonomika Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na 2. al 3. Pregeljčevi uri. LP! J. On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam > moramo > to poslat/oddat ter do kdaj??? > > > > Lp, > > Vili > > -- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
