Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na 2.
al 3. Pregeljčevi uri.

LP!
J.

On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam
moramo
to poslat/oddat ter do kdaj???



Lp,

Vili




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to