Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na 2. al 3. Pregeljčevi uri.
LP! J. On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam moramo to poslat/oddat ter do kdaj??? Lp, Vili
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
