Alo!

Ena stvar je bla potem tudi, da smo mogl iz tistga, ko smo pri njem opisal
en organizacijski problem.To je on potem odnesu domov in nam naslednjič vrnu
in reku, da je potrebno še oddat po mailu isto stvar mal lepš napisano- brez
rešitve- samo z razporeditvijo vidikov. al nekaj takega.
Jo to to, mogoče?!

LP!
J.

On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tisto so bli izračuni in smo več al manj vsi oddal. To kar mislim
VidikeRazvrstitev.xls je Pregeljc poslal po mailu brez kakršnih koli
navodil
iz naslova [EMAIL PROTECTED] Neki se spomnem, da je treba razvrstit
pomembnost vidikov al nekaj takega,... Tako da, če ve kdo kej več, naj
pride
z rešitvijo uganke na plan :-) Na zgornji mail dvomim, da kej odgovarja...

Lp,
Vili

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of
Jernej Vrcko
Sent: 16. april 2007 11:37
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] [inf] Ekonomika

Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na
2.
al 3. Pregeljčevi uri.

LP!
J.

On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam
> moramo
> to poslat/oddat ter do kdaj???
>
>
>
> Lp,
>
> Vili
>
>


--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta





--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to