Alo! Ena stvar je bla potem tudi, da smo mogl iz tistga, ko smo pri njem opisal en organizacijski problem.To je on potem odnesu domov in nam naslednjič vrnu in reku, da je potrebno še oddat po mailu isto stvar mal lepš napisano- brez rešitve- samo z razporeditvijo vidikov. al nekaj takega. Jo to to, mogoče?!
LP! J. On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tisto so bli izračuni in smo več al manj vsi oddal. To kar mislim VidikeRazvrstitev.xls je Pregeljc poslal po mailu brez kakršnih koli navodil iz naslova [EMAIL PROTECTED] Neki se spomnem, da je treba razvrstit pomembnost vidikov al nekaj takega,... Tako da, če ve kdo kej več, naj pride z rešitvijo uganke na plan :-) Na zgornji mail dvomim, da kej odgovarja... Lp, Vili -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Vrcko Sent: 16. april 2007 11:37 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] [inf] Ekonomika Če je to tisto, kar je blo en list A4 za ispolnit, je blo treba oddat na 2. al 3. Pregeljčevi uri. LP! J. On 4/16/07, Viljem Dernikovic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > A ve kdo, kako izpolnemo VidikeRazvrstitev.xls (od Pregeljca) in kam > moramo > to poslat/oddat ter do kdaj??? > > > > Lp, > > Vili > > -- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
-- Jernej Vrčko Cesta 4.julija 62 8270 Krško, Slovenija GSM: 040 45 46 41 MSN messenger: [EMAIL PROTECTED] SKYPE: kekecpasteta
