Jaz sem poslal e-mail skupaj s CV in nisem dobil še nobenega odgovora.
Tomaž On 5/12/07, strahil georgiev <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
Živijo! A je mogoče kdo, ki je poslal vlogo za prijavo, dobu kakšen odgovor kdaj bo tečaj? --------------------------------- Don't be flakey. Get Yahoo! Mail for Mobile and always stay connected to friends.
