mraz je nekaj omenjal športni dan za v torek... se mi zdi da se mojca nekaj dogovarjala z nim - kako je sedaj s tem ???
p.s. ja cv sem poslal tudi jaz pa ni ni bilo še nobenega odgovora... najbrž čakajo (pa to velja X2 for we are many ;) On 5/13/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jaz sem mu že prej pisal, zdej sem poslal še CV, vendar ni še nič odgovoril. Če bo komu kaj odgovoril glede tečajev, naj sporoči. lp Mitja On 5/12/07, Tomaz Strukelj <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Jaz sem poslal e-mail skupaj s CV in nisem dobil še nobenega odgovora. > > Tomaž > > On 5/12/07, strahil georgiev < [EMAIL PROTECTED] > wrote: > > > > Živijo! > > A je mogoče kdo, ki je poslal vlogo za prijavo, dobu kakšen odgovor > kdaj > > bo tečaj? > > > > > > > > --------------------------------- > > Don't be flakey. Get Yahoo! Mail for Mobile and > > always stay connected to friends. > > >
