mraz je nekaj omenjal športni dan za v torek... se mi zdi da se mojca nekaj
dogovarjala z nim - kako je sedaj s tem ???



p.s.

ja cv sem poslal tudi jaz pa ni ni bilo še nobenega odgovora... najbrž
čakajo   (pa to velja X2 for we are many ;)




On 5/13/07, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jaz sem mu že prej pisal, zdej sem poslal še CV, vendar ni še nič
odgovoril.
Če bo komu kaj odgovoril glede tečajev, naj sporoči.

lp
Mitja


 On 5/12/07, Tomaz Strukelj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jaz sem poslal e-mail skupaj s CV in nisem dobil še nobenega odgovora.
>
> Tomaž
>
> On 5/12/07, strahil georgiev < [EMAIL PROTECTED] > wrote:
> >
> > Živijo!
> > A je mogoče kdo, ki je poslal vlogo za prijavo, dobu kakšen odgovor
> kdaj
> > bo tečaj?
> >
> >
> >
> > ---------------------------------
> > Don't be flakey. Get Yahoo! Mail for Mobile and
> > always stay connected to friends.
> >
>


Reply via email to