Jaz sem mu že prej pisal, zdej sem poslal še CV, vendar ni še nič odgovoril. Če bo komu kaj odgovoril glede tečajev, naj sporoči.
lp Mitja On 5/12/07, Tomaz Strukelj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Jaz sem poslal e-mail skupaj s CV in nisem dobil še nobenega odgovora. Tomaž On 5/12/07, strahil georgiev <[EMAIL PROTECTED] > wrote: > > Živijo! > A je mogoče kdo, ki je poslal vlogo za prijavo, dobu kakšen odgovor kdaj > bo tečaj? > > > > --------------------------------- > Don't be flakey. Get Yahoo! Mail for Mobile and > always stay connected to friends. >
