Jaz sem mu že prej pisal, zdej sem poslal še CV, vendar ni še nič odgovoril.
Če bo komu kaj odgovoril glede tečajev, naj sporoči.

lp
Mitja


On 5/12/07, Tomaz Strukelj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jaz sem poslal e-mail skupaj s CV in nisem dobil še nobenega odgovora.

Tomaž

On 5/12/07, strahil georgiev <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
>
> Živijo!
> A je mogoče kdo, ki je poslal vlogo za prijavo, dobu kakšen odgovor kdaj
> bo tečaj?
>
>
>
> ---------------------------------
> Don't be flakey. Get Yahoo! Mail for Mobile and
> always stay connected to friends.
>

Reply via email to