Molnár László wrote: > Hi all, > > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani?
Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok. > imap konfig: > .... > sharedprefix: shared > ... > postuser: jrmolnar > .... > > Ha levelet küldök pl.: mail [EMAIL PROTECTED] -s teszt A shared itt felesleges, ha a cyrus jrmolar+info cimre kap levelet, akkor teszi le az info shared folder-be. -- Gellér Sándor [EMAIL PROTECTED] _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
