Mihaly Zachar írta: > Rudolf Zoltan wrote: >> Az a furcsa helyzet alt elo, hogy egy frissen felhuzott apacs a sima >> .php oldalakat megnyitja, a .php4 oldalakat nem. A modulok betoltve. A > tipp: > ha a megnyilo php-t atnevezed php4-nek ? > akkor se ?
Ugy megnyitja. De valami oknal fogva, a fejleszto az osszes filest, php4-nak hivja. Most nevezgessem at mindet? Nincs ennek valami mas trivialis magyarazata? --- root --- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
