Gabor HALASZ írta:
> Ez jonak tunik. Nem irja valahol felul?
> fgrep -R \.php /etc/apache2/* ?

/etc/apache2/mods-enabled/php4.conf:  AddType application/x-httpd-php 
.php .phtml .php3 .php4

/etc/apache2/mods-enabled/php4.conf:  AddType 
application/x-httpd-php-source .phps

A modulban benne volt, es az apache2.conf -ban is engedelyezve volt. 
Kivettem az utobbibol, de nincs valtozas. Amit .php4-nek hivnak nyem 
gyun be. Csak php-kent. :(

--- flodur ---

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz