Gabor HALASZ írta: > Ez jonak tunik. Nem irja valahol felul? > fgrep -R \.php /etc/apache2/* ?
/etc/apache2/mods-enabled/php4.conf: AddType application/x-httpd-php .php .phtml .php3 .php4 /etc/apache2/mods-enabled/php4.conf: AddType application/x-httpd-php-source .phps A modulban benne volt, es az apache2.conf -ban is engedelyezve volt. Kivettem az utobbibol, de nincs valtozas. Amit .php4-nek hivnak nyem gyun be. Csak php-kent. :( --- flodur --- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
