On Tue, Nov 10, 2009 at 10:30:23AM +0000, Kiss Gabor wrote:

> Mondjuk még csak-csak átméretezem az NTFS-t az sda2-n, hogy legyen hely.
> A maradék egy slotba viszont nem tudok külön boot partíciót tenni
> és a többit (swap, root, usr,...) pedig LVM-mel kezelni.
> A LILO-hoz nem fűlik a fogam, ha lehet. (Az tudna LVM-ből bootolni.)
> Márpedig nem nagyon úszom meg, ha jól látom...
> 
> Mit tanácsoltok?

Kovetelmeny az LVM? Ha nem, akkor telepits mindent szepen 1 particiora,
es hasznalj swapfile-t. Laptopon szerintem ez boven megteszi.

Gabor

-- 
     ---------------------------------------------------------
     MTA SZTAKI Computer and Automation Research Institute
                Hungarian Academy of Sciences
     ---------------------------------------------------------
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz