In article <[email protected]>, [email protected] (Kiss Gabor) writes: > In article <[email protected]>, > "Nemes Szabolcs" <[email protected]> <[email protected]> > writes: >>>A marad=E9k egy slotba viszont nem tudok k=FCl=F6n boot part=EDci=F3t tenni >>>=E9s a t=F6bbit (swap, root, usr,...) pedig LVM-mel kezelni. >> >> Tedd nyugodtan logikai part=EDci=F3kra, a grubot az extendedre (igen, >> arra!!), azt=E1n havaj. > Hmmm... most, hogy belegondolok, egy variációt még nem próbáltam ki. > boot: extended1 > LVM: extended2 > Kösz!
Összejött! :-) Bár a nyüves Vista nem volt hajlandó átméretezni a filesystemet. (Access denied felkiáltással. Népszerû hiba a Google szerint.) A Bootit végül megoldotta. Már fent is van a Debian GRUB-bal, LVM-mel, ami kell. g _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
