In article <[email protected]>,
        [email protected] (Kiss Gabor) writes:
> In article <[email protected]>,
>       "Nemes Szabolcs" <[email protected]> <[email protected]> 
> writes:
>>>A marad=E9k egy slotba viszont nem tudok k=FCl=F6n boot part=EDci=F3t tenni
>>>=E9s a t=F6bbit (swap, root, usr,...) pedig LVM-mel kezelni.
>> >> Tedd nyugodtan logikai part=EDci=F3kra,  a grubot az extendedre (igen,
>> arra!!), azt=E1n havaj.
> Hmmm... most, hogy belegondolok, egy variációt még nem próbáltam ki.
> boot: extended1
> LVM: extended2
> Kösz!

Összejött! :-)
Bár a nyüves Vista nem volt hajlandó átméretezni a filesystemet.
(Access denied felkiáltással. Népszerû hiba a Google szerint.)
A Bootit végül megoldotta.
Már fent is van a Debian GRUB-bal, LVM-mel, ami kell.

g
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz