On Tue, 10 Nov 2009 11:40:25 +0000 (UTC), Kiss Gabor wrote: >Hmmm... most, hogy belegondolok, egy variációt még nem próbáltam ki. >boot: extended1 >LVM: extended2
Nem egészen így gondoltam: az extended az a 'konténer'-partíció (ami a konkrét esetben az sda4 lesz), a logikaiak pedig (amit írsz) sda5 és sda6. A telepítésnél pedig a grubot az sda4-re kell tenni, nem az MBR-be! Persze mindez csak akkor érdekes, ha érintetlenül kell hagyni az MBR-t. (Nem tudom, az ilyen recovery-megoldásokat befolyásolná-e, ha megváltozik.) Ha nem, akkor mehet oda a grub, az összes többi meg logikaira. Nemes Szabolcs -- This message has been scanned for viruses and dangerous content by MailScanner, and is believed to be clean. _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
