In article <[email protected]>,
        "Nemes Szabolcs" <[email protected]> <[email protected]> 
writes:
>>A marad=E9k egy slotba viszont nem tudok k=FCl=F6n boot part=EDci=F3t tenni
>>=E9s a t=F6bbit (swap, root, usr,...) pedig LVM-mel kezelni.
> 
> Tedd nyugodtan logikai part=EDci=F3kra,  a grubot az extendedre (igen,
> arra!!), azt=E1n havaj.

Hmmm... most, hogy belegondolok, egy variációt még nem próbáltam ki.
boot: extended1
LVM: extended2

Kösz!

g
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz