In article <[email protected]>, "Nemes Szabolcs" <[email protected]> <[email protected]> writes: >>A marad=E9k egy slotba viszont nem tudok k=FCl=F6n boot part=EDci=F3t tenni >>=E9s a t=F6bbit (swap, root, usr,...) pedig LVM-mel kezelni. > > Tedd nyugodtan logikai part=EDci=F3kra, a grubot az extendedre (igen, > arra!!), azt=E1n havaj.
Hmmm... most, hogy belegondolok, egy variációt még nem próbáltam ki. boot: extended1 LVM: extended2 Kösz! g _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
