> >czlowiek ktrory rzekomo jest 'profesjnoalnym sedzia' z pzmotu,
> byc moze wlasnie dlatego...

chyba dlatego jest burakiem ;-)))

>
> >wszyscy widzilei jak Lazarek spadl z podjazdu na przyczepe podczas os'u,
> widzialem to rowniez. bez komentarza.
> powiedz zielonemu ze szkoda nerwow.

zielony powiedzial ze nie bedzie sie klocic mi kazal to robic ;-)))
poszedlem z Aga robic zadyme, i w regulaminie napisane ze mozna zglaszac
protesty
po wplacenieu 200zl i tylko w 15 po zakonczeniu os'u,
sedziego szukalismy chyba ze 40 minut, i tu wielkie dzieki dla Marka
za w sumie sensowne potraktowanie nas ;-)))
ale od razu powiem ze o fair-play'u wiedzilismy kilka godzin wczesniej
wiec nie bylo to zalagodzenie powstalej sytuacji innym sposobem,

>
> >sytuacja cala przycmila na koniec fantastyczny rajd,
> no to w takim razie sie ciesze, bo nie pozostal mi zaden niesmak. no, moze
> oprocz strat, ktore musza byc ;)))

nie, ja tez sie ciesze ;-))) bylo fantastycznie.... za rok tez przyjedzimy
...zrobic porzadek.

>
> >widzilem co robi mazeno z patrolem,
> >i skora na tylku sie marszczy,
> samochod terenowy jest od jezdzenia w terenie. a to sie wiaze ze stratami.
> w niektorych przypadkach z wiekszymi, w niektorych z mniejszymi ;)))

tylko widzisz twoich starat w dwoch wawoz (drzwi) i rura (polos)
raczej mozna bylo uniknac...

>
> >dzieki
> ja wszystkich dzieki ktorym sie dobrze bawilem nie bede wymienial, bo bylo
> ich troche :))

wymien ta laske ktorej podniosles noge pytajac ile cm ma lifta ;-)))))))
szkoda ze nie zalpala...

> ale wicewersa i teatet i wizawi ;)))
>
> to w koncu jakie byly wyniki?

1. borowy
2. murek
3. lazarek
4. my

a wszystkich zainteresowanych skomentowaniem
rajdu nie tylko na liscie zapraszam na strone
http://www.4x4.rally.com.pl/rajdy/korczyna_j2001/

niestety zdjecia beda dopiero pod koniec tygodnia :-((

maciek

Odpowiedź listem elektroniczym