>czlowiek ktrory rzekomo jest 'profesjnoalnym sedzia' z pzmotu,
byc moze wlasnie dlatego...
>wszyscy widzilei jak Lazarek spadl z podjazdu na przyczepe podczas os'u,
widzialem to rowniez. bez komentarza.
powiedz zielonemu ze szkoda nerwow.
>sytuacja cala przycmila na koniec fantastyczny rajd,
no to w takim razie sie ciesze, bo nie pozostal mi zaden niesmak. no, moze
oprocz strat, ktore musza byc ;)))
>widzilem co robi mazeno z patrolem,
>i skora na tylku sie marszczy,
samochod terenowy jest od jezdzenia w terenie. a to sie wiaze ze stratami.
w niektorych przypadkach z wiekszymi, w niektorych z mniejszymi ;)))
>dzieki
ja wszystkich dzieki ktorym sie dobrze bawilem nie bede wymienial, bo bylo
ich troche :))
ale wicewersa i teatet i wizawi ;)))
to w koncu jakie byly wyniki?
mazeno
do 50km za free
od 50km za paliwo (diesel)
krakow 0-1044-12-6184738
bochnia 0-1044-14-6124726