> >ale od razu powiem ze o fair-play'u wiedzilismy kilka godzin wczesniej
> dostaliscie fair-play?
> nalezalo sie :))

a jaka nagroda,
zielony cieszyl sie jak dziecko ;-))))
karcherek, maly bo maly ale zawsze...
;-))))



maciek

Odpowiedź listem elektroniczym