> >ale od razu powiem ze o fair-play'u wiedzilismy kilka godzin wczesniej > dostaliscie fair-play? > nalezalo sie :)) a jaka nagroda, zielony cieszyl sie jak dziecko ;-)))) karcherek, maly bo maly ale zawsze... ;-)))) maciek
- [OFF-ROAD] Re: po czarnorzekach tadeusz dziegielewski
- Re: [OFF-ROAD] Re: po czarnorzekach Maciek Chelmicki
- [OFF-ROAD] Re: po czarnorzekach tadeusz dziegielewski
- [OFF-ROAD] Re: po czarnorzekach Maciek Chelmicki
- [OFF-ROAD] Re: po czarnorzekach edward
