>
> fakt bylo zajebiscie, szczegolnie trasa w
gorach..... ;-)))
> szkoda ze zrobilo sie pozno bo bysmy jechali do
konca....
> Adrain byl bardzo pojetnym uczniem ;-)))
Dzieki !!!
Obiecuje ze nastepnym razem wystartuje duzo lepiej
przygotowanym autkiem
Adrian
--
Czy firma powinna poslugiwac sie darmowym kontem pocztowym?
Oferujemy Konto Biznesowe bez doklejek i przesylek reklamowych
Rejestracja wlasnego adresu internetowego (domeny) i 100 MB pojemnosci
Koszt uslugi to tylko 100 PLN/rok Szczegoly http://www.konto.getin.pl