Cześć. W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków. Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net [1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec, czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł?
[1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka. -- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
