Cześć.
W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków.
Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net
[1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie
wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec,
czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł?

[1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka.

-- 
Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]>

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym