W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:12, Grzegorz Goławski pisze: 
> Cześć.
> W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków.
> Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net
> [1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie
> wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec,
> czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł?
> 
> [1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka.


oby nie Gallery.spec

moze gallery-php.spec ?

-- 
[ http://krzak.linux.net.pl/ ] Marcin Krzyżanowski
[ http://docs.pld-linux.org/ ] Powered by PLD
[ http://www.gadu.gnu.pl/    ] GNU Gadu

Attachment: signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo

Odpowiedź listem elektroniczym