W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:12, Grzegorz Goławski pisze: > Cześć. > W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków. > Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net > [1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie > wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec, > czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł? > > [1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka.
oby nie Gallery.spec moze gallery-php.spec ? -- [ http://krzak.linux.net.pl/ ] Marcin Krzyżanowski [ http://docs.pld-linux.org/ ] Powered by PLD [ http://www.gadu.gnu.pl/ ] GNU Gadu
signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo
