W liście z pon, 22-12-2003, godz. 00:12, Grzegorz Goławski pisze: > W liście z pon, 22-12-2003, godz. 00:07, Marcin Krzyzanowski pisze: > > W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:12, Grzegorz Goławski pisze: > > > Cześć. > > > W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków. > > > Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net > > > [1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie > > > wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec, > > > czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł? > > > > > > [1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka. > > > > > > oby nie Gallery.spec > > > > moze gallery-php.spec ? > Może być. W sumie wcześniej o tym nie myślałem, ale chyba najlepiej > będzie, gdy nazwa będzie się zaczynała od gallery - będzie łatwiej > znaleźć komuś kto nie wie jak się dokładnie spec nazywa. > Ktoś ma inne propozycje? Oby nie php-gallery.spec ;) http://phpgallery.sf.net/ Jednak byłbym za podaniem nazwy php z przodu. Ktoś może to zainstalować myśląc, że to jakaś przeglądarka do zdjęć ala gqview ;]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
