W liście z pon, 22-12-2003, godz. 00:07, Marcin Krzyzanowski pisze: > W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:12, Grzegorz Goławski pisze: > > Cześć. > > W cvsie jest pliczek gallery.spec - jest to jakaś przeglądarka obrazków. > > Jest też inny projekt o nazwie gallery (http://gallery.sourceforge.net > > [1]). Jest to album zdjęć w php. Chciałbym to dodać do cvsu tylko nie > > wiem pod jaką nazwą, Gallery.spec, album-gallery.spec, php-gallery.spec, > > czy może jeszcze inaczej? Ktoś ma pomysł? > > > > [1]. W tej chwili coś u mnie nie działa ta stronka. > > > oby nie Gallery.spec > > moze gallery-php.spec ? Może być. W sumie wcześniej o tym nie myślałem, ale chyba najlepiej będzie, gdy nazwa będzie się zaczynała od gallery - będzie łatwiej znaleźć komuś kto nie wie jak się dokładnie spec nazywa. Ktoś ma inne propozycje?
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
