Robert 'dzeus' Graużenis wrote:


Ustawiłeś hasło dla root-a podczas instalacji?




Tak oczywiście.
Nawet zmieniłem je na jakieś proste robiąc chroot do pld.
Ale to dalej nic nie pomogło. Więc myśle że chodzi tu o coś innego.
Nie ma czasem jakiegoś błędu w domyślnej konfiduracji pam?

--
"Głupota nie boli ludzi głupich za nich inni cierpią."
Tomasz Rutkowski - gg 1118937



__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym