Ustawiłeś hasło dla root-a podczas instalacji?
Tak oczywiście. Nawet zmieniłem je na jakieś proste robiąc chroot do pld. Ale to dalej nic nie pomogło. Więc myśle że chodzi tu o coś innego. Nie ma czasem jakiegoś błędu w domyślnej konfiduracji pam?
-- "Głupota nie boli ludzi głupich za nich inni cierpią." Tomasz Rutkowski - gg 1118937
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
