Robert 'dzeus' Graużenis wrote:

On Mon, 22 Dec 2003 20:10:33 +0100
Tomasz Rutkowski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:



Ustawiłeś hasło dla root-a podczas instalacji?





Tak oczywiście.
Nawet zmieniłem je na jakieś proste robiąc chroot do pld.
Ale to dalej nic nie pomogło. Więc myśle że chodzi tu o coś innego.
Nie ma czasem jakiegoś błędu w domyślnej konfiduracji pam?



Jak już naszkrobali w innym wątku chyba raczej napewno brakuje /bin/sh w /etc/shells.



Dzięki
Sprawdziłem i działa.

--
"Głupota nie boli ludzi głupich za nich inni cierpią."
Tomasz Rutkowski - gg 1118937



__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym