On Mon, 22 Dec 2003 20:10:33 +0100
Tomasz Rutkowski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >Ustawiłeś hasło dla root-a podczas instalacji?
> >
> >  
> >
> Tak oczywiście.
> Nawet zmieniłem je na jakieś proste robiąc chroot do pld.
> Ale to dalej nic nie pomogło. Więc myśle że chodzi tu o coś innego.
> Nie ma czasem jakiegoś błędu w domyślnej konfiduracji pam?

Jak już naszkrobali w innym wątku chyba raczej napewno brakuje /bin/sh w
/etc/shells.

-- 
Robert 'dzeus' Graużenis
LRU #291194 & PLD Linux User
JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym