On Mon, 22 Dec 2003 20:10:33 +0100 Tomasz Rutkowski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >Ustawiłeś hasło dla root-a podczas instalacji? > > > > > > > Tak oczywiście. > Nawet zmieniłem je na jakieś proste robiąc chroot do pld. > Ale to dalej nic nie pomogło. Więc myśle że chodzi tu o coś innego. > Nie ma czasem jakiegoś błędu w domyślnej konfiduracji pam? Jak już naszkrobali w innym wątku chyba raczej napewno brakuje /bin/sh w /etc/shells. -- Robert 'dzeus' Graużenis LRU #291194 & PLD Linux User JID:[EMAIL PROTECTED] GG#10171 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
